Novinky

14.01.2019 09:22

Parapety

Nabízíme dodání a montáž vnějších hliníkových parapetů na všechny rozměry oken . Parapety jsou lakované - čtyři základní odstíny - hnědá , světle hnědá , bílá , stříbrná . V případě požadavku za příplatek i odstíny dle RAL. Na parapety poskytneme záruku v délce trvání 10 let .

—————

14.01.2019 09:20

Slevy na materiál

Prodej materiálu za velkoobchodní ceny (např. polystyren se slevou 42%)

Jsme plátci DPH – při realizaci fasády rodinného domu sazba 15% DPH.

 

 

 

                                                                   

—————

10.08.2016 16:15

Je možné, aby fasáda dýchala?

Otázku, co v zimě hřeje a v létě chladí, si dnes klade mnoho lidí. Odpovědí je opět zateplovací systém Baumit open. Ten pozitivně ovlivňuje vnitřní klima a přináší tepelnou pohodu v zimě a létě. Protože i v kvalitně postaveném domě čtyřčlenná rodina vyprodukuje během běžného provozu domácnosti až 10 l vodní páry za den. Vysoká paropropustnost tepelněizolačního systému výrazně napomáhá tuto provozní vlhkost odbourat bez nežádoucích tepelných ztrát. Díky přibližně stejné paropropustnosti, jakou má cihelné zdivo, tvoří homogenní, vysoce difúzně otevřený plášť domu, který bez zábran trvale propouští nadbytečnou vodní páru z interiéru směrem ven do okolního prostředí.
Více po kliknutí na odkaz:

 

ww w.baumit.cz/re seni-pro-kazdeho/zateplovaci-systemy/high-tech/open/

 

—————

13.04.2015 22:20

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Nové podmínky programu Nová zelená úsporám: Dostupnější dotace, jednodušší počty a rychlejší administrace

Více informaci získáte na oficiálních stránkách programu ZDE.

 

 

—————

12.04.2014 17:26

Nově lze použít i tmavé odstíny barev pro fasády.

Cool pigmenty pro tmavé fasády  
Díky inovovaným recepturám a speciálním pigmentům se nyní otevírají nové možnosti pro použití tmavých nebo trendových odstínů ze vzorníku Baumit Life!
  
Vaší představivosti se meze nekladou - při výběru odstínu pro svou fasádu se již nemusíte ohlížet na cenová a technická hlediska. Díky speciálním tzv. cool pigmentům lze nyní použít úplně všechny odstíny vzorníku Baumit Life na zateplovacích systémech Baumit, tedy včetně těch tmavých.
  
Běžné tmavé odstíny se na zateplovacích systémech vlivem oslunění mohou nebezpečně zahřívat. Omítky Baumit s cool pigmenty zůstávají ale za všech okolností chladnější. Barevné pigmenty nové generace ve zvýšené míře odrážejí tepelnou složku slunečního záření.
  
Povrch fasády se při oslunění nezahřívá tolik, jako doposud, a spolehlivost a dlouhodobá životnost zateplovacích systémů Baumit se výrazným způsobem posouvají nad rámec srovnatelných výrobků.
  

TSR - nová evropská měřítka  
Přicházíme jako jedni z prvních s novým systémem měření a posuzování vhodnoti barevných odstínů pro zateplovací systémy. Dosud používaná hodnota koeficientu světelného odrazu (HBW) popisuje světelnou dorazivost omítek a barev jen ve viditelné části slunečního spektra. Nevystihuje tak u některých odstínů dostatečně věrně jejich přínos k ohřívání fasády vlivem slunečního světla.  
  
Nově zaváděná hodnota TSR (Total Solar Reflectance) se vztahuje na odrazivost v celém slunečním spektru, tj. včetně ultrafialového a infračerveného záření. Na výslednou velikost hdonoty TSR mají vliv i použité suroviny, zejména pigmenty. Omítky a barvy identického odstínu, ale od růzmých výrobců, vykazují stejnou hodnotu HBW, ale ve výši koeficientu TSR se liší.
  
Díky těmto revolučním změnám je nyní možné na zateplovacích systémech Baumit používat naprosto všechny odstíny Baumit Life!

(Převzato ze stránek Baumit.cz)

—————

24.05.2012 21:29

ZELENÁ ÚSPORÁM

K dnešnímu dni máme již zrealizováno a dokončeno celkem 13 projektů zateplení rodinných domů s celkovým nárokem na dotaci převyšující  částku 2.300.000,-kč.Nejnižší dotace našich zákazníků činí 119.000,-kč v kategorii A2 a nejvyšší 340.000,-kč v kategorii A1.

—————

09.02.2011 07:49

Nový druh polystyrenu ???

Typ:       Polystyren stolní

Výrobce: Spokojení zákazníci

 

 

—————

16.02.2010 23:18

Dotace na zateplení

Jsme zapsáni v seznamu odborných dodavatelů (SOD) v programu "Zelená úsporám"  a spolupracujeme s projektanty při pomoci zákazníkům v získání finančních prostředků pro zateplení budov.

Najdete nás po zadání jednoho z uvedených jmen v kontaktech na stránkách www.zelenausporam.cz/vyhledavani/sod/811/list-dodavatele/

 

—————